null

Přihlášení

Zdravím, vítám Vás na naší stránce Kateki.cz. Tak konečně po dlouhé době jsme zprovoznili náš web. Ale nejdřív bychom se Vám chtěli omluvit za nefunkčnost našeho webu, která byla způsobena vážnými technickými problémy. Problém jsme vyřešili a rádi představili novou verzi naší stránky. Ve které se můžete dočkat hodně nových věci.

Vzhled

Takže rád bych Vás informoval o nových věcech na webu. Vylepšil jsem naši dosavadní šablonu webu. První věcí jsem přidal do záhlaví stránku přihlášení, které najdete vpravo nahoře. Pak jsem dal na úvodní stránku posuvný box ,,nejnovější překlady“, kde najdete nejnovější příspěvky anime, doramy, mangy. Poté slider nejnovější články na němž jsou zobrazeny články na různá témata, přičemž tato část je novinkou. Na postranním menu se zobrazují naše aktuální překlady. Dále na postranním panelu jsou umístěny odkazy na témata našich článků a facebook box.

kateki

Seznam listů

(anime list, dorama list, manga list)
Každý list je popisuje co v něm je a každý je jinou barvou. Přidal jsem do každého listu rok vydání, typ, počet dílů a stav překladu.

Rozcestník

Rozcestníky, zde došlo k výrazným změnám. Bylo přidáno vpravo trailer tlačítko, když kliknete, otevře se okno s trailerem. Poté najdete pod titulním obrázkem typ a počet dílů. Vpravo od tohoto obrázku najdete nové informace: název ve znacích, studio a datum vysílání nebo třeba žánry. Dole pod tímto obrázkem najdete tabulku, kde máte na výběr odkazů online nebo download. V online najdete odkaz dílu na video stránku. V download jsou tlačítka na ulozto, webshare a mega.

Video se stránkou

Video stránka, zrušil jsem postranní panel a místo toho jsem vložil pod sebe tlačítka na další díl, předchozí díl, nahlásit nefunkční video a zpět do rozcestníku. Nahlásit nefunkční video – tohle tlačítko bohužel ještě není zprovozněno. Za což se Vám upřímně omlouváme. Bude fungovat takto, že se vám otevře nové okno, kde budete mít tabulku, do které budete nám moct zadat svůj problém s videem, a nás to o tomto problému ihned informuje a my sjednáme okamžitou nápravu. Poté najdete na levé straně video, kde můžete měnit stream.

 

[avatar users=“admin“ size=“original“ align=“left“ link=“file“]DeLHp
Jsem zakladatel tohohle webu, mám nastarost všechno okolo Kateki.

Komentováno 0x

Přidat komentář

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit.